Úvěr zajištěný nemovitostí

Plánujete koupi, výstavbu, rekonstrukci, vypořádání dědictví či jmění manželů?

Pro spokojený život je potřeba mít kvalitní zázemí. Místo, kam se člověk rád vrací a kde je jeho rodina v bezpečí. Klientům proto radíme, jak nejlépe financovat vlastní bydlení a vybíráme pro ně z nabídky několika stavebních spořitelen toho nejlepšího partnera. Je pro nás důležité, aby podmínky přesně odpovídali jejich požadavkům.

Úvěr ze stavebního spoření můžete využít také v předhypoteční formě, kdy úvěr nejprve vyčerpáte a následně do 12 měsíců zajistíte nemovitostí. Touto formou financujete také pořízení nemovitosti, o které již při podání úvěrové žádosti víte, že ji není možné před čerpáním úvěru zastavit.

Tedy třeba v případě, že pořizujete družstevní byt, který je následně možné převést do osobního vlastnictví, pořizujete nemovitost v exekuci, insolvenčním řízení, v rámci privatizace bytového fondu nebo od obce/státu.


Co lze financovat úvěrem:

 • koupě nemovitosti v osobním vlastnictví
 • koupě nemovitosti v družstevním vlastnictví
 • výstavba nemovitosti
 • rekonstrukce/modernizace nemovitosti
 • vypořádání dědictví
 • vypořádání společné jmění manželů
 • refinancování dříve poskytnutý úvěr na nemovitost
 • Rekreační objekt, bazén, garáž, saunu apod. zafinancujete.

Jak probíhá sjednání úvěru

Spočítáme výši úvěru

Spočítáme Vám úvěru v naší kalkulačce a připravíme Vám nezávaznou nabídku. Sazbu vám garantujeme 30 dnů, máte tedy čas si vše zařídit a sehnat potřebné dokumenty (viz níže).

Žádost o úvěř (včetně potřebných dokumentů)

Společně vypracujeme žádost o úvěr včetně dalších dokumentů potřebných ke schválení úvěru:

 • dokumenty k zajištění úvěru
 • podklady k příjmům
 • doklady totožnosti
 • podklady k jednotlivým účelům

Schválení a podpis smlouvy

Již od 48 hodin od předání kompletních dokumentů k žádosti Vás informujeme, zda je váš úvěr schválen. Následně vám pošleme smluvní dokumentaci k prostudování a domluvíme se s vámi, kdy a jak smlouvu podepíšete.

Čerpání úvěru

Na řadu přichází nejdůležitější část - čerpání. Po dodání potřebných podkladů se s vámi domluvíme, kdy a jak budete úvěr čerpat. Peníze na účet můžete dostat všechny naráz nebo je čerpat po částech. Následně si můžete začít plnit sny o dokonalém bydlení.

Zajímá Vás více? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám  ozveme.

Stisknutím tlačítka "Objednat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.


Proč si vzít úvěr na bydlení právě u nás

Řešení pro Vás na míru
Díky naší široké nabídce úvěrů vám navrhneme více řešení a vy si vyberete to, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

V jednoduchosti je síla
K vyřízení úvěru vám bude stačit několik příloh k žádosti, které nám můžete poslat elektronicky.

Snadné čerpání úvěru
K čerpání peněz vám stačí návrh na vklad zástavního práva, což celý proces urychlí až o několik týdnů. Při čerpání na výstavbu či rekonstrukci navíc není nutné dokládat žádné faktury.

Podržíme Vám úrok na 30 dní
Sazbu z nezávazného propočtu úvěru vám garantujeme 30 dnů. Máte tedy čas si vše zařídit a sehnat potřebné dokumenty.

Čas jsou peníze
Vaší zkompletovanou žádost o úvěr vyřídíme do 3 dnů. K projednání nám stačí i nepodepsaný návrh kupní smlouvy nebo smlouva o budoucí kupní smlouvě.

Odhad nemovitosti zařídíme za Vás
Najdeme vám vhodného odhadce a odhad objednáme za vás.