Třígenerační rodinný dům, 309 m2, Praha 10 - Uhříněves

Exkluzivně nabízíme kompletně zrekonstruovaný třígenerační rodinný dům se zahradou v Praze 10 - Uhříněvsi. Krásné bydlení v tiché vilové čtvrti metropole, které ocení moderní aktivní rodiny. V docházkové vzdálenosti je BILA, NORMA, večerka, škola a školka. Také vlakové nádraží Praha Uhříněves a autobusová zastávka, ze kterých se pohodlně dostanete do centra.

Dům o celkové užitné ploše 309m2 disponující vlastní garáží a parkovacími místy na vlastním pozemku, prošel kompletní přestavbou a přístavbou v roce 2018 (byl zvýšen o podkroví). V domě je lokální plynové topení, centrální kotel, alarm, kompletní rozvody TV, internet, elektricky otvíratelná brána a garážová vrata. Zahrada o rozloze 661 m2, s vlastní studnou (která je napojena i do domu, příprava na zahradní sprchu), je připravena na vybudování altánku a osazení zeleně dle vlastního vkusu .

V přízemí domu se nachází společné schodiště pro tři bytové jednotky a byt o velikosti 3+kk s užitnou plochou 85 m2 a s vlastním vstupem na terasu/zahradu. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, která má vlastní spíž, z ložnice a pokoje, koupelny a WC který momentálně slouží jako velká šatna.

V prvním patře domu se nachází bytová jednotka 4+1 o užitné ploše 85m2 s balkonem. Byt se skládá ze 3 pokojů, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a samostatného WC. 

V podkroví se nachází byt o velikosti 3+kk o rozloze 73 m2. Byt má dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní a koupelnu s toaletou.

V suterénu domu se nachází sklepní prostory, technická místnost, kotelna, prádelna a garáž pro jedno auto.

Dům je možné jednoduchými stavebními úpravami změnit na prostorný dům pro jednu rodinu, nebo nechat v současném stavu k využití více rodin. Záleží jen na vás, jak potenciál tohoto domu využijete. Díky členitosti pokojů lze využít dům i jako sídlo velké firmy s vlastním zázemím a parkováním na vlastním pozemku.

Rádi Vám pomůžeme s financováním, odhad nemovitosti pro banku jsme již nechali zpracovat. Stačí disponovat minimálně 10% vlastních prostředků.

Cena

Nemovitost

Dispozice

Plocha

Pozemek

Město

Čtvrť

Druh vlastnictví

Počet nadzemních podlaží

Počet podzemních podlaží

Balkon/lodžie/terasa

energetický štítek

garáž/parkovací stání

sklep

19.990.000,-

dům

8+3

309 m2

781 m2

Praha 10

Uhříněves

osobní vlastnictví

3

1

ano/ne/ano

třídy C

ano/ano

ano

Chci se dozvědět více   

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět

Stisknutím tlačítka "Odeslat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.