REZERVACE:Rodinný dům, 200 m2, Káraný, Praha-východ

Dovolujeme si vám nabídnout samostatně stojící rodinný dům v obci Káraný.

Současná dispozice domu je 3+kk, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnice, vstupní hala, koupelna, samostatná toaleta, veranda. Prostorná garáž 32 (m2), dílna, členité sklepní prostory a půdní prostory.

Dům je určen k celkové rekonstrukci.

Předpokládá se rozšíření dispozice až na 200 m2 podlahové plochy půdní vestavbou (64m2), propojením točitým schodištěm jak na půdu tak i do sklepních prostorů, kde je možnost vybudovat wellness. Na dům je možné získat dotaci Zelená úsporám (zateplení, nová okna, výměna kotle) - rádi Vám s tím pomůžeme.

Pozemek o celkové rozloze 470 m2 je ve velmi klidné části obce. Dům je napojen na městský vodovod s vodoměrem v šachtě u domu, na veřejnou kanalizaci, dům má přípojku elektrické energie s osazeným elektroměrem. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvodem do otopné soustavy s radiátory v místnostech.Plyn je na hranici pozemku.

V okolí Káraného je lesnatá rekreační oblast s chráněným územím Černý orel u soutoku Labe s Jizerou, přírodní rezervací Lipovka - Grado, se slepým ramenem Labe nyní nazývaným Grado a řadou tůní. Do jihovýchodní oblasti katastrálního území Káraný zasahuje část přírodní rezervace Káraný - Hrbáčkovy tůně.

Do obce zajíždí příměstská autobusová linka Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný (v pracovních dnech 13 spojů, o víkendech 8 spojů). Autem na Václavské náměstí 40 min, na metro Černý Most 10 min, na metro Háje 20 min.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme

Stisknutím tlačítka "Odeslat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Cena

Nemovitost

Dispozice

Plocha

Pozemek

Město

Okres

Druh vlastnictví

Počet nadzemních podlaží

Počet podzemních podlaží

Balkon/lodžie/terasa

energetický štítek

garáž/parkovací stání

sklep

5.890.000,-

dům

3+kk

200 m2

470 m2

Káraný

Praha - východ

osobní vlastnictví

2

1

ne/ne/ne

třídy G

ano/ano

ano