Pronájem nemovitosti

Pronajímáte nemovitost? Využijte profesionální služby realitních makléřů.

1. Vše začíná schůzkou s realitním poradcem

Domluvíte si nezávaznou schůzku s naším realitním specialistou ideálně přímo ve vaší nemovitosti, kterou si přejete prodat. Sdělíte mu svoji představu a ujasníte si detaily spolupráce. Realitní poradce během osobní schůzky zjistí vaše očekávání a požadavky. Seznámí vás s našimi službami a navrhne vám efektivní strategii na míru. Rozhodnutí je pak jenom na vás. 

2. Uzavření zprostředkovatelské smlouvy

Realitní makléř pro vás vypracuje plán na míru a uzavře s vámi smlouvu o zprostředkování pronájmu nemovitosti. Ta stanovuje pravidla pronájmu a kompletní detaily spolupráce. Je v ní specifikovaná nemovitost a předané doklady, výše nájemní ceny a její případné rozpětí, doba platnosti smlouvy a také podmínky pro odstoupení.

3. Příprava nemovitosti na pronájem

Velký vliv na to, aby vaše nemovitost nezapadla mezi stovkami ostatních, má kvalita fotografií. Pro dokonalý marketing a podporu pronájmu vyhotovíme půdorys, vytvoříme video prohlídku, případně fotografování z dronu. Propracovaná a působivá prezentace pomáhá tomu, aby se vaše nemovitost pronajala co nejrychleji a za co nejvyšší možnou tržní cenu.

4. Hledání nájemníka a inzerce

O tom, že je vaše nemovitost na pronájem je potřeba dát vědět, v on-line prostředí: všechny významné realitní portály, naše webové stránky, podpoříme pronájem pomocí propagace na Facebooku a dalších sociálních sítích. Máme vlastní obsáhlou databázi zájemců o nové bydlení.

5. Prohlídky nemovitosti

Prohlídky s potencionálními nájemníky zaberou čas. Ten vám rádi ušetříme. Váš realitní makléř zajistí jak telefonickou komunikaci, vyjednání termínů, tak prohlídku samotnou. Je jen na vás, jestli u ní budete chtít být. Ze všech zájemců vám pomůžeme vybrat nejlepšího nájemce.

7. Předání nemovitosti

Úspěšným pronájmem nemovitosti naše služby nekončí. Připravíme a pomůžeme vám vyplnit potřebné formuláře, které se týkají nejen předání nemovitosti, ale také přepisu energií.

6. Smlouvy a bezpečná úhrada

Naše služby zahrnují i právní servis a pomoc s nezbytnou administrativou.  Spolupracujeme s právníky z oboru, které máme ověřené dlouhodobou spoluprací, a kteří připraví veškerou dokumentaci a zajistí hladký průběh vyřízení všech smluvních a peněžních náležitostí k oboustranné spokojenosti.

Chcete pronajmout svou nemovitost?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.