Rodinný dům, 5+kk, 250 m2, Stráž nad Nisou

Dovolujeme si vám nabídnout nadstandardní samostatně stojící rodinný dům 5+kk v klidné části obce Stráž nad Nisou u Liberce.

Současná dispozice domu je 5+kk. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem (s výměníkem - proudění teplého vzduchu do prvního patra), kuchyň s jídelnou, špíz, technická komora, koupelna a vstupní hala. V 1.patře jsou k dispozici 4 pokoje, šatna, koupelna, samostatná toaleta a kancelář, která by šla příčkou oddělit na další samostatný pokoj a mohla by vzniknout dispozice 6+kk. Dům má i půdu, která se využívá jako další odkladové prostory. Prostorná dvojgaráž garáž (49 m2) je přístupná i ze vstupní haly, což je praktické v nepříznivém počasí.

Dům je po rozsáhlé přestavbě, vše děláno na míru, aby dům byl elegantní, moderní a praktický. K domu přistavěna zasklená terasa, kuchyň ve stylu Provence s barovým stolem i klasickým jídelním stolem, dále oceníte po celém domě podlahové topení a centrální vysavač. Pro větší bezpečnost je napojení na bezpečnostní kamerový systém.

Pozemek o celkové rozloze 1.128 m2 je ve velmi klidné části obce. Na zahradě byl vybudován skleník a krytý bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem. Dům je napojen na městský vodovod, na veřejnou kanalizaci, plyn i elektřinu. Na pozemku je i studna.

Obec Stráž nad Nisou leží na soutoku Lužické Nisy a Černé Nisy. Je obklopena městskými čtvrtěmi Liberce, na severu Krásnou Studánkou, na jihu Ostašovem a Růžodolem, na východě Starými Pavlovicemi a Radčicemi a na západě Machnínem, tvoří tedy enklávu v území města Liberce. Žije zde přibližně 2 400 obyvatel.

Obcí prochází železniční trať z Liberce do německé Žitavy a také trať z Liberce přes Frýdlant do polského Zawidówa. Do obce zajíždějí i autobusové linky liberecké městské hromadné dopravy a příměstské autobusové linky z Liberce do Chrastavy.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme

Stisknutím tlačítka "Odeslat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Cena

Nemovitost

Dispozice

Plocha

Pozemek

Město

Okres

Druh vlastnictví

Počet nadzemních podlaží

Počet podzemních podlaží

Balkon/lodžie/terasa

energetický štítek

garáž/parkovací stání

sklep

Informace v RK

dům

5+kk

250 m2

1.128 m2

Stráž nad Nisou

Liberec

osobní vlastnictví

2

0

ne/ne/ne

třídy c

ano/ano

ne