Refinancování nebankovního úvěru s úrokem 20 %

29.01.2021

Na naší bankéřku Martinu Nykodémovou se obrátili klienti s prosbou o refinancování jejich nebankovního úvěru, který jim byl navýšen na úrok 20% oproti původním podmínkám. Zoufalí klienti hledali možnost jak ušetřit, jelikož toto navýšení splátky s dalšími náklady na bydlení převyšovaly jejich příjmy. Museli najít řešení jak výrazně ušetřit a nepřijít tak o nemovitost. Cíl byl pro naší bankéřku jasný, seznámit se s případem, pochopit danou situaci a najít nejlepší řešení jak pomoci klientům

Čas hrál proti klientům

Paní Nykodémová obvolala několik bank, aby zjistila, za jakých podmínek by mohli klienti refinancovat úvěr. Ač se přes všechny překážky a úsilí našla možnost refinancování tohoto úvěru do bankovního sektoru a to s krásným úrokem 2,29% p.a., bohužel čas byl proti klientům, blížila se totiž další splátka a naše bankéřka musela s klienty ještě připravit veškeré podklady pro vyřízení úvěru a u nebankovní společnosti požádat o vyčíslení úvěru.

Za minutu dvanáct

Úvěr se stihl vyřídit, schválit a načerpat před další splátkou, čímž se klienti nedostali do dluhové pasti. A s ušetřenými prostředky na měsíční splátce mohli dostavět jejich vysněný dům a dálel jej zvelebovat dle svého uvážení.

"Do této situace se může dostat každý, ne každý odpovídá podmínkách bankovnímu financování, a tak je třeba se do toho opravdu ponořit a cíleně těmto lidem pomoci. Jejich poděkování za pomoc mne opravdu hřálo u srdce. Pocit, že klienti byli defakto před situací, kdy mohli přijít o vše a my tomu zamezili, je opravdu nepřekonatelný." říká bankéřka Martina Nykodémová a dodává: "To, co děláme - dává smysl!"


Moc děkujeme klientům za sdílení jejich příběhu a za zaslané fotografie. Přejeme celé rodině, aby se jim v domě dařilo, byli spokojení a do podobných situací se už nikdy nedostali.  Paní Nykodémové děkujeme za skvělou práci bez níž by tento příběh nemusel dopadnou pro klienty dobře.


Martina Nykodémová

Máte dotaz? Zavoláme Vám!

Stisknutím tlačítka "Odeslat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.