Prodej bytu 4+kk, 115 m2, Schnirchova ul.

Nabízíme mezonetový byt 4+kk s terasou v pátém patře v Holešovicích. Dům prošel kompletní rekonstrukcí včetně vybudování nového výtahu

Byt se skládá z prostorné haly, šatny, technické místnosti s plynovým kotlem, samostatné WC a prostorné koupelny s WC, bidetem a vanou. Dále se zde nachází 2 prostorné ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je přímý vstup na terasu. Z té je krásný výhled do uzavřeného vnitrobloku domu, kde je vybudované dětské hřiště.

V celém bytě jsou dřevěné podlahy, příprava na klimatizaci v koupelně je podlahové topení. Byt je orientován do dvou světových stran (SV,JZ) což mu dodává světlost po celý den.

Byt se nachází 5 minut od metra Vtavská, 2min od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice, 2 min hypermarket Albert, 5 min park Stromovka . Byt lze financovat hypotékou,financování Vám rádi zařídíme zdarma.

Byt je vzdálen 5min od stanice metra Vltavská, 2min od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice, 2 min hypermarket Albert, 5 min park Stromovka . Byt lze financovat hypotékou,financování Vám rádi zařídíme zdarma.


Cena

Nemovitost

Dispozice

Plocha

Město

Čtvrť

Druh vlastnictví

Patro

Balkon/lodžie/terasa

energetický štítek

9.500.000,- Kč

byt

4+kk

115 m2

Hlavní město Praha

Praha 7 - Holešovice

osobní vlastnictví

5.patro

ne/ne/ano

třídy G

Chci se dozvědět více   

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět

Stisknutím tlačítka "Odeslat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.