Prodej bytu 3+kk/B, 97 m2, OV, Praha 5

Nabízíme Vám byt 3+kk s balkónem o výměře 97m2 na náměstí 14. října na Smíchově. Byt, který v nedávné době prošel kompletní rekonstrukcí a je v osobním vlastnictví. PDominantou bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou (38,5m2) a vstupem na menší balkón. Kuchyňská linka je řešena s ostrůvkem na vaření a v obývacím pokoji je možnost krbových kamen. Z obývacího pokoje se jde do dětského pokoje (o výměře 26m2) a ložnice (o výměře 16,6 m2). Ze všech místností je výhled na náměstí 14.října, s dominantou novorenesančního kostela sv. Václava.
Koupelna je vybavena velkým sprchovým koutem, výklenkem na umístění pračky a sušičky a je v ní také kombinovaný plynový kotel, který zajišťuje teplo a teplou vodu. Toaleta je vedena odděleně. Dobré úložné prostory - zejména šatna na chodbě a k bytu náleží také sklepní kóje.

Byt je situován do 4. patra (z celkových pěti) architektonicky zajímavého funkcionalistického domu z roku 1935. Ten prochází postupnou rekonstrukcí - již byla realizována nová střecha, výtah, byty jsou opatřeny novými dvojitými dřevěnými okny a jsou zrekonstruovány veškeré rozvody vody a odpadu. Na poslední fázi rekonstrukce jsou již prostředky připraveny ve fondu oprav - bude realizován nový větší výtah a nová fasáda. Měsíční poplatky činní 5.594,-Kč (vč. FO 3.872,-Kč) a budou se časem snižovat.


Dopravní uzel s metrem a několika tramvajemi, obchodní centrum, administrativní centrum městské části, nábřeží, restaurace a kavárny. To vše jen pár kroků od domu. Mateřská školka je dokonce hned ve vedlejším vchodě.

Cena

Nemovitost

Dispozice

Plocha

Město

Čtvrť

Druh vlastnictví

Patro

Balkon/lodžie/terasa

energetický štítek

garáž/parkovací stání

sklep

9.950.000,- Kč

byt

3+kk

97 m2

Hlavní město Praha

Praha 5 - Smíchov

osobní vlastnictví

5.NP

ano/ne/ne

třídy G

ne/ne

ano

Chci se dozvědět více   

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět

Stisknutím tlačítka "Odeslat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.