Pronájem 2+kk, 47 m2, Hálkova - Praha 2

Velmi dobře udržovaný tichý byt se 2 koupelnami leží ve 3. podlaží kompletně zrekonstruovaného historického bytového domu s výtahem, fitness a společenskou místností. Atraktivní lokalita v centru u kostela sv. Štěpána, na pomezí Nového Města a Vinohrad, v blízkosti všech linek metra i několika tramvajových zastávek.


Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s en-suite koupelnou (vana, umyvadlo, bidet a WC), předsíň a 2. koupelna (sprchový kout, umyvadlo, bidet a WC). Všechna okna směřují do klidného upraveného vnitrobloku.

Na podlaze jsou klasické parkety (v koupelnách dlažba), okna dřevěná špaletová. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí. Bezpečí zaručují vstupní dveře na čipovou kartu, vytápění je zajištěno z centrální kotelny. Obyvatelé domu mohou využívat společenskou místnost a fitness v suterénu domu.

Elegantní budova stojí v boční jednosměrné ulici v centru Prahy, v pěším dosahu Václavského a Karlova náměstí. Jen pár kroků vede k zastávce tramvají a stanici metra linky C náměstí I. P. Pavlova, pohodlně lze dojít i k přestupní stanici Muzeum. V okolí funguje množství restaurací, kaváren a obchodů, Národní muzeum, divadla, kina i lékařské služby. K úniku do zeleně slouží blízká Kateřinská zahrada, lokalitu zpříjemňují také nedávno revitalizované Čelakovského sady.

Nájem činí 17.000,-Kč + 6.200,- Kč. Byt je volný od 15.11.

Cena

Nemovitost

Dispozice

Plocha

Město

Čtvrť

Druh vlastnictví

Patro

Balkon/lodžie/terasa

energetický štítek

garáž/parkovací stání

sklep

17.000,- Kč + poplatky

byt

2+kk

47 m2

Praha 2

Nové Město

osobní vlastnictví

4.NP

ne/ne/ne

třídy G

ne/ne

ne

Chci se dozvědět více   

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět

Stisknutím tlačítka "Odeslat" vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně našich produktů. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.