Luboš Dostál

jednatel společnosti

Kontakt

Mobil: +420 777 733 477                                                                                                                 mail: lubos.dostal@ydfinance.cz

Adresa pobočky: Národní 28, 110 00 Praha 1                       

Ve financích mám dlouholeté zkušenosti napříč trhem a to už od samotných vysokoškolských studií, při kterých jsem se vzdělával u makléřské společnosti, naučil se vést a vzdělávat svůj tým. Při přechodu na dálkové studium jsem si na 6 let odskočil do realit, kde jsem po dvou letech s kolegy založil realitní kancelář, která působí dodnes. V době mé stagnace jsem potřeboval nový rozhled a proto jsem přijal nabídku jedné spořitelny, kde jsem si prohloubil vzdělání ve financích, načerpal nové zkušenosti s korporátem a poznal jsem velmi zajímavé osobnosti ze světa byznysu a sportu. Během své kariéry ve financích buduji se svou manželkou pod neziskovkami školky a začínám pronikat do úplně jiného avšak velmi zajímavého oboru. Po vybudování dvou poboček školek zakládám družstvo a společnost Bankéři s.r.o., kde slučuji realitní makléře a bankéře z YD finance, protože reality a finance spolu úzce souvisí.

Rád stále buduju něco nového, cílem pro mě je, aby po mne něco užitečného zůstalo, co bych mohl jednou odkázat dětem či vnoučatům. Záleží mi na lidech, se kterými pracuji a snažím se jim vytvářet to nejlepší prostředí.


Motto: "Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějaký blbec, co dokáže opak."